میک لاو چیست

میک لاو چیست ؟

میک لاو چیست

در این مقاله توضیح می دهیم که میک لاو چیست ؟ چه چیز هایی می تواند به بهتر شدن زندگی جنسی و عاطفی شما کمک کند و شما چطور  می توانید این اقدام ها را وارد زندگی خودتون کنید؟

  • این تست را جواب دهید. کدام یک از کارهای زیر باعث افزایش صمیمیت بین زوجین میشود؟​

  • خریدن هدیه
  • گوش دادن با تمام حواس به همسرتان وقتی با شما صحبت می‌کند
  • احترام به خانواده یا دوستان همسرتان
  • همه موارد

جواب درست همه موارد است.کارهایی مثل گوش دادن و گذاشتن وقت کیفی باعث نزدیک شدن همسرها به یکدیگر می‌شود.

اما میک لاو چیست؟

میک لاو داشتن رابطه جنسی با تمرکز بر افزایش صمیمیت است.

ممکن است در هربار رابطه جنسی تمرکز بر خواسته ‌های متفاوتی باشد اما در این نوع، انگیزه شروع و ادامه آن افزایش صمیمیت و نزدیک شدن عاطفی به همسر خود است.

فواید میک لاو چه هستند؟

چون هدف این کار افزایش صمیمت عاطفی است.باید به فواید فوق‌العاده صمیمیت عاطفی اشاره کنیم.

استرس کمتر در زندگی

داشتن حمایت اجتماعی و اینکه بدانید در لحظه‌های سخت زندگی،کسانی را دارید که روی آن‌ها حساب کنید.باعث میشود استرس کمتری در زندگی خود تجربه کنید.
مخصوصا کسانی که به شما نزدیک هستند و میتوانید روی حمایت آن‌ها حساب کنید.

کم شدن احساس تنهایی

کم شدن احساس تنهایی

تنهایی به خودی خود،چیز بدی نیست.بلکه احساس تنهایی،مضر است.اینکه وقتی زندگی روی خوشش را به ما نشان نمی‌دهد.یک نفر را داشته باشیم که بدون قضاوت همراه ما باشد.خود را با ما یکی بداند.احساس تنهایی را از بین میبرد.

احساس تنهایی می‌تواند باعث آسیب های زیادی به روح و روان انسان بزند.اما وقتی کسی را همراه خود دارید.احساس تنهایی کمتر مانع زندگی شما می‌شود.
.انگیزه برای زندگی و کنار آمدن با مشکلات

انگیزه برای زندگی و کنار آمدن با مشکلات

وقتی صمیمیت شما با همسرتان افزایش میابد.بیشتر به او علاقه مند می‌شوید.دوست دارید بیشتر به او محبت کنید.همینطور بیشتر مورد محبت او قرار بگیرید.اینکه در زندگی کسی را داشته باشید که بتواند انگیزه‌ای برای رو به رو شدن با سختی ‌ها به شما بدهد،نعمت بسیار ارزشمندی است.

افزایش عمر و سلامتی

افزایش صمیمیت با همسرتان باعث کاهش استرس و فشار زندگی میشود.این یعنی کاهش یکی از عوامی ترسناک پیری و کاهش عمر.استرس به خودی خود به دو راه سلامتی شما را کم می‌کند.راه اول،راه مستقیم است.استرس به صورت مستقیم باعث افزایش فشار خون می‌شود.فشار خون بالا شما را آماده بیمار شدن می‌کند.

استرس همچنین به صورت غیر مستقیم به شما آسیب میزند.وقتی شما استرس دارید.مغز شما سعی می‌کند به سریعترین حالت ممکن حالتان را خوب کند.به همین خاطر شما را اتوماتیک به سمت کارهایی پیش میروید که سریع حالتان را خوب کند.کارهایی مثل خوردن غذا‌های شیرین،نوشیدن الکل،سیگار کشیدن، خوردن قهوه و…
متاسفانه اغلب کارهایی که سریع احساس ناخوشایند ما را تغییر می‌دهند.رفتار‌های آسیب زا و مخرب هستند.

چطور میک لاو کنیم ،روش های عشق بازی چه هستند؟

صمیمیت قبل از رابطه جنسی شروع میشود.

شاید در نگاه اول رابطه جنسی و میک لاو بهترین راه برای ابراز محبت و افزایش صمیمیت باشد.اما باید به این نکته توجه کنیم که صمیمت عاطفی از مدت‌ها قبل از وارد تخت خواب شدن شروع می‌شود.
برای اینکه بتوانید میک لاو بهتری داشته باشید،بهتر است در طول روز‌های عادی زندگی این موارد را فراموش نکنید.

این موارد هم برای مردان است و هم برای زنان.

یافتن علاقه و وقت کیفی

یافتن علاقه و وقت کیفی

آیا میدانید همسرتان چه چیزهایی را دوست دارد و از چه چیزهایی متنفر است.سرگرمی مورد علاقه او چیست.چه اشیایی را بیشتر دوست دارد.از انجام چه کار هایی لذت میبرد.خیلی ها دقیقا میدانند چه چیزی روی اعصاب همسرشان میرود.
اما اطلاعی درباره علاقه‌های همسرشان ندارند.شناختن علاقه همسرتان و همراه شدن با او میتواند صمیمیت رابطه را افزایش دهد.

انتقاد نکردن

انتقاد کردن به بهبود رابطه شما کمکی نمی کند

همسرتان را دوست دارید؟ قصد دارید رابطه تان را با او نزدیک تر کنید؟ انتقاد کردن اصلا به شما کمک نمی کند.

مردم کوچه و بازار بر این باورند که انتقاد یک راه مناسب برای نشان دادن محبت است.اما کسانی که این مقاله را میخوانند،حسابشان از مردم عادی جداست.

انتقاد برای رابطه شما سم است.

انتقاد مثل کت پشمی سنگینی است که هنگام تابستان آن را از روی شانه خود درآورده و بر روی شانه همسرتان می‌اندازید.فقط باعث بدترشدن حال او در گرمای تابستان میشود.

کت پشمی خود را دربیاورید و یک گوشه بگذارید.وقتی نیاز داشتید درباره آن صحبت کنید.بهتر است از یک روانشناس متخصص کمک بگیرید.

لطفا از همسرتان انتقاد نکنید.مخصوصا در جمع!

احترام به اشخاص مهم زندگی او

میدانید چه کسی برای همسرتان مهم است.به او احترام میگذارد.او را دوست دارد.شاید خانواده او باشد.پدر یا مادرش.برادر یا خواهرش

با شناسایی این افراد و احترام به ان‌ها می‌توانید صمیمیت زندگتان را افزایش دهید.

میک لاو با نوازش

یکی از تکنیک های افزایش صمیمت در رابطه و میک لاو ،نوازش است.نوازش نشاندهنده محبت یک شخص است.می توانید به آرامی همسر خود را نوازش کنید.بدون هیچ عجله ای.میتوانید برای ایجاد آرامش پاها،دست‌ها و دیگر نقاط بدنش را به نرمی ماساژ دهید.

میک لاو با بوسیدن

بوسیدن هم یکی از راه‌های افزایش صمیمیت در میک لاو است.لزومی ندارد که حتما اول لب همسرتان را ببوسید.میتوانید جای جای بدنش را با لب‌‌های تان لمس کنید و به آرامی ببوسید.در ادامه به چهره و صورت توجه کنید.با محبت،گونه ها،پیشانی و لب‌هایش را ببوسید.

نگاه عاشقانه

چشم ها میتوانند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشند.یک نگاه محبت آمیز و عاشقانه.نگاهی لطیف است که با لبخندی آرامش بخش همراه است.نگاه کردن به چشم‌هایش و تماشای چهره‌اش میتواند نگاه عاشقانه شما را معنی دار تر کند.

حرف زدن

محبتی که به کلام نیاید مانند درختی است که کاشته نشده.مانند هدیه‌ای که داده نشده.همانند رویایی است که هیچ وقت به واقعیت تبدیل نشده.
ابراز محبت با سخن گفتن را یاد بگیرید.حسن جویی را بیاموزید.هنگام میک لاو از ویژگی‌های مثبت همسرتان تعریف کنید.مخصوصا ویژگی‌هایی که دوست دارید.در رابطه جنسی تان از هم سوال کنید.همسرتان به چه چیزی نیاز دارد.به کدام قسمت بدنش باید بیشتر توجه کنید.

سخن گفتن و با محبت صحبت کردن یکی از راه های افزایش صمیمت عاطفی است.

خلاقیت

روش هایی که در بالا گفته شده روش‌هایی است که شما میتوانید برای میک لاو از آن استفاده کنید.اما خلاقیت خود را فراموش نکنید.هر بار که یک روش را استفاده میکنید.کمی با خلاقیت خود،چاشنی آن را اضافه کنید.سعی کنید رفتارتان مخصوصا در تخت خواب تکراری نشود.از خلاقیت خود استفاده کنید.از همسرتان نظر بخواهید و راه‌های جدید و متقاوتی را انتخاب کنید.

تفاوت میک لاو با سکس

اگر سکس را صرفا داشتن رابطه جنسی بدانیم.میک لاو داشتن رابطه جنسی با تمرکز بر افزایش صمیمیت عاطفی بین زوج‌ها است.

در این مقاله سعی کردیم تا به صورت علمی به مفهوم میک لاو بپردازیم.اینکه میک لاو چیست.چه فواید دارد و چطور باید آن را در زندگی خود اضافه کنیم.از اینکه صمیمیت قبل از رابطه جنسی شروع می‌شود گفتیم.اهمیت نوازش،سخن گفتن و نگاه‌های عاشقانه را بررسی کردیم.در نهایت هم به موضوع خلاقیت در رابطه و همینطور تفاوت میک لاو با رابطه جنسی معمولی پرداختیم.
این مقاله بروز رسانی خواهد شد.به همین دلیل خوشحال می‌شویم از انتقاد‌ها و پیشنهاد ها شما عزیزان برای بهبود این مطلب استفاده کنیم.
نظرات شما به ما انگیزه بیشتری برای کمک به سلامت ذهن جامعه میدهد.سپاس بابت وقتی برای خواندن این مقاله گذاشتید

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید